| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, unde pot gasi niste suporturi pentru picioarele la masa pe care o folosesc pe post de birou? Masa este pozitionata in living, iar acesta este in totalitate acoperit de gresie, ceea ce face ca masa sa alunece cam de fiecare data cand avem o miscare brusca la calculator. Imi trebuie ceva material cauciuc sau nu stiu, care sa nu alunece pe gresie si sa le pot prinde la picioarele mesei, picioarele fiind din metal. Va multumesc.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La bricostore gasesti, sau dedeman.

| Sonia822 a răspuns:

Dedeman si orice bricolaj, au lipici pe o parte, iar pe partea cealalta arata ca un burete din fibra, dar subtire. Diferite culori, diferite dimensiuni

regis
| regis a răspuns:

La dedan, in diferite forme si dimensiuni:
https://www.dedeman.ro/....../p/1027996