| alexandru3107 a întrebat:

Buna! Ma confrunt cu aceasta problema de cateva luni, de cam absolut fiecare data in timpul mesei sau/si dupa masa imi vine o stare puternica de greata. Stie cineva de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Stomacul tău nu primește mâncarea ca să o digere, producând sucurile gastrice necesare.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi si fa-ti investigatii medicale, ca poate fii orice, de la o gastrita, probleme cu colecistul, ficatul, colonul samd.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Probabil, ai probleme cu bila. Ai grijă la alimentatie.

| Yuoia a răspuns:

Mananci prea mult. Mananci prea gras.
Si ficatul/bila/etc reactioneaza.

| Alex5363666 a răspuns:

Și eu la fel.Dar mi s-a întâmplat. după ce am scăpat de covid