| Lukas1994 a întrebat:

ieri mi-am cumparat niste bocanci din magazinul Gotica, sunt bocanci ARMY de 10 inele marimea 42, eu normal port marimea 43 dar astia sunt destul de buni, problema ar fi ca in unele zone ale piciorului chiar ma doare si mi-a lasat niste bataturi la degetele mari, calcai, si de fiecare data cand calc simt cum se freaca pielea bocancului de glezna si mi-a facut o mica rana acolo.
Am inteles ca este normal sa se-ntample asta dar cum pot largi putin bocancii in asa fel incat sa nu mai am dureri in unele zone ale piciorului cand ii port mai mult de o jumatate de ora?

2 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Îi porți mai des, îi speli și se vor largi de la sine.

Răspuns utilizator avertizat