| tuGatita a întrebat:

..Stie cineva cam cat ar costa transportul in tara la top-shop? vreau sa comand o tigaie. am gasit pe net ca ar fi vreo 20 de lei, dar ma indoiesc ca ar fi asa putin. multumesc, raspundeti repede, va rooog!

Răspuns Câştigător
| Paul1498 a răspuns:

Mai eu mi-am cumparat niste stilouri foarte bune 2 seturi si am facut comanda prin curier si am dat 30 de lei.

| tuGatita explică (pentru Paul1498):

Dar tu de unde esti? cica depinde de distanta. eu sunt din botosani crying

| Paul1498 a răspuns (pentru tuGatita):

Eu Iasi...dar este sediu facut mai recent in Iasi cand mi-am facut eu comanda nu era...dar acum Iasi-Botosani e aproape nu iti ia mai mult de 30 de lei.

| tuGatita explică (pentru Paul1498):

32 de leilaughing multumesc mult. ai funda!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, transportul costă la 20-50 ron pe comandă.
Este chiar mult, dacă o returnezi prin poștă vei plăti mult mai puțin!
Pa, pa.

| tuGatita explică (pentru Legiuitoarea):

Nu vreau sa returnez, vreau sa o comand si cica se poate doar prin curier. daca ar fi 30 de lei nu ar fi problema, dar mai mult, nu! merge si prin posta? ar fi ideal. nu stiam de asta. astept acum sa ma sune ei sa imi zica sigur.

| karsivan a răspuns:

Daca este pe drumul lor de la curier este 20 lei daca nu, mai taxeaza in plus suna la fan curier sau altele si intreaba.

Răspuns utilizator avertizat