| BlizzardOnly a întrebat:

Stiti dimineata cand mergeati la pensiuni sau restaurante si mancati din acele cutiute cu unt si gem?
Puteti sa imi spuneti unde pot gasi? Daca ati vazut cumva la supermarketuri si unde anume?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ioanaza a răspuns:

Buna! Tatal meu are un restaurant si dimineata la micul dejun, pune astfel de cutiute, pe care le i-a din METRO. Poti gasi multe chestii de acest fel, de la cutiute mici cu gem, pana la miere la pliculete de plastic. Gama este foarte variata.

| BlizzardOnly explică (pentru ioanaza):

Multumesc. Pacat ca nu am card si nu pot cumpara.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La magazine/chioscuri chiar si in kaufland am vazut..cauta si vei vedea.
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

In orice magazin cu profil alimentar.

| Julia_Julia_1984 a răspuns:

Buna,

Eu am vazut astfel de cutiute la Metro, Baneasa. Incearca acolo.

Sper ca te-am ajutat!
O zi placuta in continuare!(Fundita?)

| eu1inna a răspuns:

De obicei se gasesc la magazinele din cartier, magazine mai mic, nu prea am vazut in supermarketuri ca billa, carrefour etc. la magazinele astea de la colt, sa le zic asa