Abh
| Abh a întrebat:

Cand va e foame preferati sa mancati un fruct sau un covrig?

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

De obicei am mereu la caserola in frigider salata de fructe - hai sa nu-i zic salata, pur si simplu fructe taiate ca sa le pot manca cu furculita.
La scoala am mereu cate un fruct la mine - para, portocala, mandarina, banana.
Rar mi se intampla sa uit sa-mi pun fructul in geanta si atunci imi iau un covrigstraight face

35 răspunsuri:
| ralu08 a răspuns:

Desi e bine sa alegi un fruct, mai bun este un covrig adica mai consistent pana ajungi acasa la mancarea aia buna.

| Sukyyy a răspuns:

Un fruct intr-un covrig:d.

| cяιѕυℓιкα a răspuns:

Pai fructul poate sa iti faca foame mai mare, deci covrigul happy tongue

| maddyss a răspuns:

Fruct. iti tine de foame si e si foarte sanatos. dupa parerea mea.

| L_8134 a răspuns:

Un fruct rece si racoritor =.="

| Hosu a răspuns:

Mai bine un covrig. Tine mai mult de foame.In privinta fructului, e bun dar dupa un tip ti se face iar foame de la el.hee hee