| nuckelave a întrebat:

Ce preferati sa mancati seara? De ce?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prefer sa mananc un iaurt sau cateva fructe. Seara nu e bine sa mananci mult sau gras.

| Barajag a răspuns:

Masa de seara nu trebuie sa o excludem, o ora potrivita pentru mine este ora 18:00, daca totusi mi se face foame, imi incalzesc o cana de lapte sau mananc un fructbig grin

| gloria a răspuns:

Salate, peste in in orice caz ceva mai usor pentru ca spre exemplu acum cateva seri am mancat sarmalelaughing si toata noaptea m-a rasucit in pat; nu puteam sa adorm. Iar aseara am mancat niste dovlecei, ciuperci si un piept mic de pui la gratar cu un iaurt si ma simteam foarte bine plus ca e bine si pentru sanatate si pentru siluetahappydar sunt si situatii in care ma indoplaughing si nu am nimicbig grinlaughing

| ruxybelle a răspuns:

O salata de fructe, sau un iaurt, sau rosi cu branza... pentru ca sunt mai usoare si nici nu te ingrasi si nici nu te doare stomacul (bineinteles mancate pana in ora 7 seara)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza, carofi prajiti, friptura, practic orice. Maninc la orice ora, nu tin cont ca e dimineata, prinz sau seara, maninc toata ziua, inclusiv inainte de culcarebatting eyelashes