| anonim_4396 a întrebat:

Care are mai putine grasimi Crema de zahar ars sau cartofii prajitii si carne?

7 răspunsuri:
| Zazu a răspuns:

Crema de zahar ars.

| IMC90 a răspuns:

Crema de zahar ars

| Adrick a răspuns:

cartofi prajiti cu carne au mai multe kcal la 100g decit 100g decit crema de zahar!

| tenshi261 a răspuns:

Crema de zahar ars...dar depinde ce ulei folosesti la prajit

| Ideea a răspuns:

Cartofii prajiti si carne au mai putine grasimi.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Crema de zahar ars!
daca mananci carne apoi cartofi prajiti, nu e prea bine, carnea nu se digera repede si apoi te doare burta happy
funda?

| ALICEPAULA25 a răspuns:

Carnea si cartofi deoarece sunt facuti in ulei si uleiul contine grasimi!