| zignetg2 a întrebat:

Care e cea mai scarboasa mancare?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Cea care nu-ti place sau care iti provoacarau, in fuctie de problemele medicale pe care le ai.

| Foxyyyy a răspuns:

Cartabosi sau cum s-o scrie.

| Kriss96 a răspuns:

Orice e neobisnuit si contine carne (de porc,pui, musca, gandac, paianjen, crab etc). +fructe de mare si orice e marin.
+spanac si ciuperci.

| an0therkid a răspuns:

De ce? vrei sa-i pregatesti cuiva un meniu?

| zignetg2 explică (pentru an0therkid):

Poate ca da.

| an0therkid a răspuns (pentru zignetg2):

OK
sa stii ca "mancare" poate fi considerat orice, deci... poti incepe cu alge, continui cu gheare de pui, fudulii de porc vita etc, caracatita, legume fierte tare tare pana raman fara gust... si lista o poti completa
bafta la gatit

| cristinacke28 a răspuns:

Eu stiu, dar Cauta pe google