| LoVeIsMyAir a întrebat:

Care e desertul vostru favorit?

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Tortul cu ciocolata si cu friscalove struck

| aylin_8497 a răspuns:

Lapte cu orez si capsuni, placinta cu iaurt... yamiiiiiiiiiiii!

| danut a răspuns:

Tortul de mascota, inghetata de ciocolata si...magiunul de prune.

| Kissy123 a răspuns:

Clatite...tort sua alte prajituri pls funda ca am raspuns primalaughing

| znstr a răspuns:

Tiramisu cu cafea sau cu fructe de padure, Alba-ca-zapada si Profiterolul. Al tau? smug

| Annie a răspuns:

Nu am unul favorit dar imi plac foarte mult cele care au ciocolata, cacao si imi place foarte mult profiterolul si crema de zahar arslove struck

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Ciocolataaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tort de inghetata :X

| irina41099 a răspuns:

Crema de zahar ars! Al tau?

| VladM15 a răspuns:

Amandine

| iricool1996 a răspuns:

Eclairul,clatitele,inghetata,tortul,salata de fructe... orice desert

| albonifiras06 a răspuns:

Tortul

| anaid2008 a răspuns:

Baclavalelove struck...al tau?

| blackeyes90 a răspuns:

Inghetata cu kiwi

| Balo_9807 a răspuns:

Prajitura indiana si inghetata cu banane si fisticlove struck yamiii; x

| Ralucafergie a răspuns:

Eclerul cu ciocolatalaughing

| Olgutza21 a răspuns:

Tort cu multă cremă happy