| DrMeow a întrebat:

Care e diferenta dintre gogosi si langosi?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Pai gogosile sunt de dimensiuni micute, in care pui in aluat si ou lapte, iar langosurile sunt de dimensiuni mai mare cu diverse umpluturi.branza, gem.

| xlmpq a răspuns:

laughing)) gogosile sunt dulci si langosii sunt cu branza laughing)

| midnight a răspuns:

Pai gogosile sunt niste guguloaie de coca eventual care au in mijloc ceva si langosu arata cam asa http://www.retetemancare.ro/media/components/recipes/6290-0.jpg e facut din acelasi aluat ca gogoasa da se impatureste pe din 2 si se pune la mijloc ceva

| passenger a răspuns:

Langosile sunt acelea, care arata ca niste ineluse happy

| Leonard08 a răspuns:

Aluatul? laughing

| tutankamon2607 a răspuns (pentru Leonard08):

Nicina doar c poate fi umpluta cu mai multe arome

| pufosheniapufoshenia a răspuns:

laughingma man te-ai plictisit rau de tot