| Gustos.ro a întrebat:

Care e prima reteta pe care ati reusit sa o pregatiti cu succes?

39 răspunsuri:
| abril a răspuns:

Prajitura cu mere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supa de pui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocanita de cartofi, aveam 7 ani, si am fost extraordinar de mandra, pentru ca intamplator mama a venit cu o colega de servici, pe care a servit-o cu mancarea facuta de mine. Am plesnit de mandrie, pentru ca doi "oameni mari" cu experienta, (mama era o foarte buna bucatareasa) m-au laudat.

| bobocandrei a răspuns:

Sincer... o ciorba de os afumat, cu zdrente din oua batute...

| iulix a răspuns:

Prima reteta a fost dovlecei umpluti cu carne! Au fost o bunatate fara falsa modestie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima reteta care mi-a iesit bine si am facut-o si pentru prima data a fost saptamana asta si s-a numit dovlecei umpluti! Fara falsa modestie a fost f. buna si s-a bucurat de un real succes!

| simos a răspuns:

Cred ca un piure de cartofi happy Spun cred, fiindca a trecut atat amar de vreme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cn are 14 nai sa intre pe id meu claudita_grl05

| Jonsdottir a răspuns:

Aveam 8 ani cand mi-au iesit perfect niste bomboane cu bucatele de banana invelite in ciocolata :X