| mary a întrebat:

Care este cea mai ciudata mancare pe care ati mancat-o?

Răspuns Câştigător
| zuzulici a răspuns:

Picioruse de broascalaughing o fost bune pana ce mi-o zis mama ce am mancat

20 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Orez cu iaurt laughing inventie proprie.

| viatadecacatt a răspuns:

Melci

Răspuns utilizator avertizat
| Catalion a răspuns:

Gandaci, dar nu mai stiu cum se numea specia, dar sa nu crezi ca erau gandaci de bucatarie ci era o specie comestibila din nu stiu ce padure tropicala. Am fost l-a un restaurant exotic din Bucuresti, unde se servea gandaci, ochi de taur, carne de crocodil si mai multe lucruri ciudate. Sincer au fost chiar buni. Aveau un gust unic, dar bun.

| Rainbow FisH a răspuns:

Ciulama de ciuperci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ficat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macaroane cu branzahee hee si caracatita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca cea mai ciudata si scarboasa mancare este spanacul(iarba fiarta) total stupid dar asta este parerea mea sa stii ca la multa lume le place dar nici nu am mancat spanac pentru ca in ziua cand am gustat prima oara am si vomitat. Tie iti place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cighir.mancaruri de la mai multi, adunata toata intr-un vas, data intr-un clocot, si servita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melci prajiti. dar problema nu este ca i-am mancat. este ca i-am gatit...si au la muci in ei.de vreo 6 ori trebuie sa ii fierbi.ma mir ca nu am vomat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tentacule de caracatitawinking buna, da skumpe crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracatitzawinking foarte skumpacryinglaughing) dar ff buna ...incerkatzi! nu veti regreta laughing))))))) pUpiLici!:X

| ImmortalQueen a răspuns:

Sushi

| kaTTsu a răspuns:

Eh cred ca fiecare avem in viata asa ceva.am mancat spanac cu oua fierte in el si nu stiu ce mai avea doamne ce scarbos

| simona_6231 a răspuns:

Caracatita...nici acum nu vreau sa imi aduc aminte de momentu cand mi-a spus o prietena ce mananclaughing).

| lampard64 a răspuns:

Nici mie nu'mi place spanacul :-&
Cea mai ciudata mancare pe care am mancat'o a fost, picioare de broasca, dar n'am stiut ce mancam laughing si apoi dupa ce am aflat, mi-am dat drumul laughing)

| Biscotti a răspuns:

Meduze:-&

| queen00 a răspuns:

Sushi...big grin

| antonika a răspuns:

Salta vieneza cu pui sialbus de ou este inventie proprie este chiar delicioasa

| alexandra_8004 a răspuns:

Frumoase raspunsuri ai mai ales ca esti prima care a pus o intrebare normala.altele pun ceva de genu ce sa fac daca am un pistrui in frunte sau cum sa o omor pe vecina, by the way frumos raspun spizdulice in sange, clar nu esti vegetarian/a laughing)))))))