| AlexAntonescu a întrebat:

Care a fost cea mai "ciudata" mancare pe care ati mancat-o?

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Cea mai ciudata mancare pe care doar am gustat-o, am ciupit-o putin intre dinti LOL a fost un mic scorpion negru. Nu recomand lol
O zi buna iti doresc!

| AlexAntonescu explică (pentru ICPreda):

Eu am mancat carnea de sarpe, iar daca e facuta burger chiar nu-ti dai seama ce e!

8 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Peste cu crema de ciocolata am incercat odata!laughing
P.S.nu incercati acasa, copii!

| odorash a răspuns:

Melc cu maionezza.am gustat intr-un restaurant chinez, dar nu e bun!

| XtmCamiii a răspuns:

Buna as putea sa zic ca cea mai cidatica mancare a fost o prjitura italieneasca care arata ca o lazania dar deja mancata >.<
iack bye^^

| gtoma28 a răspuns:

Cea mai ciudata mancare a fost avocado:-& si caracatita

| DonnaEmperatriz a răspuns:

Bleah! Cea mai scarboasa si ciudata mancare pe care am mancat`o au fost scoici fierte, cu caracatita si nu stiu ce fructe de mare +bucati de peste crud presarat peste! Nu a fost chiar asa rau la gust...dar totusi, nu vreau sa repet experienta!

| LonelyGirl01 a răspuns:

Caracatita! scarbos!

| yocosmy a răspuns:

Salut, cea mai scarboasa mancare a fost carne fiarta.
]