| Nibichan a întrebat:

Care a fost cea mai ciudata combinatie de mancare care ati mancat-o? ma refera la dinalea gen cartofi prajiti cu choco din astea

3 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Chipsuri cu ravioli, cascaval cu dulceata, friptura cu sos de scortisoara, sarmale cu risotto langa, ciocolata cu lamaie si piper si multe altele.

| Ashadow a răspuns:

Omleta pe paine cu zahar si mustar. Yuck!

| Cutareasca a răspuns:

Uhm, nu cred ca se pot numi feluri de mancare, dar imi plac biscuitii sarati cu felii de banana pe ei si biscuitii cu gust de cascaval cu bucatele de ciocolata. De altfel cartofi prajiti cu ceapa, ceapa calita si ea cu cartofii in tigaie. Chipsuri cu sare, adica chipsuri simple cu iaurt, adica bagat chipsul in iaurt si mancam. Cam atat imi vine in minte acum.