| TrazZ a întrebat:

Care este cel mai ciudat lucru pe care l-ai mancat vreodata? Dau funtita.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mă dau în vânt după ciudățenii.
Pa, pa.

| Esperança a răspuns:

Rata la cuptor cu miere de albine si portocale!

| morningstar a răspuns:

Mi s-a dat sa mananc cascaval cu dulceata si picioruse de broasca pane, carne de cal, dar am refuzat, in schimb mi-au placut f mult caracatita, creveti si scoici, alune in crusta de ardei iute, friptura cu para din compot

NOname
| NOname a răspuns:

În China. Tot felul de ciudățenii. Nu mă pune să ghicesc și ce erau. N-aș ști cum. Doar pot să spun că erau delicioase.

| helenwolf a răspuns:

Friptura cu gem de caise :-s...dar a fost foarte gustos big grin

| Ala97 a răspuns:

1.caracatite...2.picioruse de broscute 3.melci 4.stridii 5.fructe de mare

| lavinia569 a răspuns:

Cel mai ciudat lucru l-am mincat in kina -penis de vitel

| mara17ioana a răspuns:

1.picioare de broaste, 2.caracatita,3.melci si nu mai stiu