| spotlight a întrebat:

Care este cel mai "ciudat" lucru pe care la-ti mancat?

Răspuns Câştigător
| CrisutzuxD a răspuns:

Pai.(cand eram mai mica)cine nu a mancat chestii ciudate. cand eram mici si nu stiam ca bagam in gura...pai am mancat tutun, mancarea pisici mele.si multe dar am fost dependenta de tigari de micalaughing(sa le mananc)

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Din mancarea chinezeasca... ceva pui cu urechi de lemn.Mi s-a parut foarte ciudat atunci si...seminte pentru papagali, dar eram micuta, deci nu se punebig grin

| Sოﺁℓε a răspuns:

Paii...
Am mancat la o prietena macaroane cu pesment.laughing

| NedelcuRemus a răspuns:

Brocoli.

| 亚历山 a răspuns:

Budinca neagra (Anglia) si alte chesti din China si Japonia (fara caini si pisici si sobolani)

| ANONYMOUS123431234 a răspuns:

Biscuiti pentru caini