| Mayar a întrebat:

Care e cel mai ciudat lucru pe care l-ai mancat?

[Nu suntem la T/A! ]

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Am fost la ceva restaurant arabesc, si am baut un fel de lapte de capra( avea un gust sarat) si maica-mea, sa faca glume pe seama mea, a spus ca e lapte de camila! rolling on the floor

16 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Caracatita... avea gust de pui happy

| Mayar explică (pentru OldSoul):

Nu avea si o consistenta ca de cauciuc? Mesteci o mie de ani pana o poti efectiv inghiti

| OldSoul a răspuns (pentru Mayar):

Da, era cam gumoasa, ce e drept asta s-a intamplat acum multi ani, si de atunci nu am mai mancat asa ceva.

| Mayar explică (pentru OldSoul):

hee hee))))

| єχcєєℓ a răspuns:

Cand eram mai mic ma prefaceam ca eram bolnav si mi-am bagat frunze in napolitane si le mancam si vorbeam singur nu voiam sa mor deci asta era medicamentul meu laughing

| KillMePlease a răspuns:

O chestie gasita in banca care cred ca era un jeleu... Sper... Avea gust de portocala mugecaita, dar era buunn. laughing)

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sunca din aia de casa, care o fac bunicii dupa ce taie porcul. Am gustat o data sau de doua ori si bleahhhhhh...Cand vad pe altii ca mananca, ma sperie. Nu inteleg cum pot unii sa manance asa ceva.
http://www.papamond.ro/wp-content/uploads/2013/02/varza-cu-costita-16.jpg

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cașcaval cu ketchup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... Eu nu mananc lucruri dubioase.

Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă a răspuns:

Când eram mai mic, șervețele.
Am mai mâncat baton de ciocolată cu gust de ardei iute și când eram pe la sat mâncam doar pâine cu muștar.