| maria_3267 a întrebat:

Care este denumirea actuala sub care se gaseste pe internet reteta prajiturii de cofetarie Tortulete, care este sub forma de patrate mari, si se gasea de vanzare in cofetarii pana in anul 1989?

1 răspuns:
| nickolass25 a răspuns:

Prajitura de care zici tu poate ca nu se mai face, nu stiu asta :-? Dar, am cautat-o si nu am gasit decat retete de tortulete... Da click aici: http://www.petitchef.ro/tags/retete/tortulete si vezi daca vre-una din retetele de acolo e cea pe care o cauti. :);) Bafta, sper ca te-am ajutat :)