| ioana_9142 a întrebat:

Care este inghetata voastra preferata? Ma refer si la aroma si la marca. A mea este:topgan, kitkat, joe, aloma s. a cu ciocolata, dar si cu vanilie.

Răspuns Câştigător
| Kyky a răspuns:

Daca nu e Betty ice si e de ciocolata, se accepta! happy

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Aloma, Amicii, Rios, Savoare, Melody, cu vanilie, fructe de padure...

daniela
| daniela a răspuns:

Nirvana cu caramel

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Hm... Scufita Rosie de la napolact este foarte buna... E la cornet, cu aroma de capsuni... Si am descoperit de curand una foarte racoritoare... tot de la Napolact... se numeste WOW si e cu lamaie si fructe de padure.

| Klara a răspuns:

Nirvana cu ciocolata, Aloma cu straciatella, TopGun cu ciocolata, Kit Kat, Best cu ciocolata alba, etc.happy
Sa nu fie Betty sau Prodlacta straight face

| sese a răspuns:

Aloma Profiterol, merge si Tiramisu

| kuka a răspuns:

Inghetata de vanilie la cornet din piata FTW! 11!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nirvana cu caramel e super buna, Black and white sandwich, Topgun, imi mai place inghetata gheata cu arome si inghetata la cupe cu un cornet bun. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut a mea este cea de fructe si ciocolata si vanilie