| zxzx a întrebat:

Care e inghetata voastra preferata? Ma refer la nume si marca, nu doar la aroma. Cele de la Mc si alte restaurante si terase se exclud.

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Topgun si Magnum.

3 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Acum Magnum (clasic).Dar d cele mai multe ori depinde si d dispozitia mea din ziua respectiva. big grin

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Inghetata copilariei mele care inca imi place este Panda de la firma Napoca :-X Este bestiala tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serbet de lamaie, de care marca o fi, nu`mi pasa, e bun ca are lamaie.
Bafta`!