| alexutza2000 a întrebat:

Care este mancarea voastra favorita?

Răspuns Câştigător
| teotaur a răspuns:

Salut!
Mie imi plac pastele si salata cu mango.

21 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Cartofii prajiti, gyros-ul big grin si salatele

Răspuns utilizator avertizat
| blueangel99 a răspuns:

Sunt mai multe feluri. Imi plac foarte mult fructele si legumele, in general nu prea ma dau in vant dupa carne.

| DarknessKirin a răspuns:

Chinezeasca,daca vrei in amanunte...
Orez cu legume si omleta(putina omleta, fara cascaval/branza) cu pui si castraveti si un sos special si pe langa un fel de carne de porc dar buna rau tot cu un sos dar asta e sos sarat nu dulce ca la pui happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu stiu...Îmi plac salatele de crudități, ciupercile, pestele la grătar. Prăjiturile. Rodiile... A, și...ciocolata foarte dulce!
Iti spun ce nu suport să am in farfurie: Ciorba de burtă (nici nu vreau s-o gust vreodată, deja mi se face greață!), mâncarea de orez, mămăliga...

| positivity a răspuns:

Cartofi prăjiţi cu brânză şi cu ou.

| Xtadelo a răspuns:

Pizzalaughing

| Kasia a răspuns:

Salata de ton cu paste.=p~

| Graphee a răspuns:

- Nu am o mâncare anume preferată, deci o să însir câteva: risotto cu ciuperci sau șofran și creveți, guacamole, penne cu sos de roșii și legume, salată de avocado cu roșii.

| Aniela2777 a răspuns:

Picanta puppy dog eyes

| Slendăriț a răspuns:

Mancarea mea nu este una favorita, ci multe favorite adica tot ce este in bucataria italiana:
http://www.retete-mancare.ro/......ie-p1.html
http://www.culinar.ro/cuvinte-cheie-retete/mancare-italiana/
http://www.google.ro/......tp?/search
Iti zic sunt foarte delicioase aceste mancaruri.Si de la noi din tara mie imi plac:pastele, spaghetele, fructe legume(dar si din alte tari).

| muffinfactory a răspuns:

Pizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzza =p~

| Catrinn a răspuns:

Cartofi prajiti si pizza!hee hee

| babypowder87 a răspuns:

Sunt o gurmanda declarata si nu pot sa ma decid care este mancarea mea favorita. In general imi plac supele simple, de pui, sau cele crema, de le poti servi alaturi de crutoane. Iar la mancaruri gatite imi plac in special cele ce contin carne de vita, de pui si cartofi. Sa spun ce am mancat ultima oara si, surprinzator, chiar mi-a placut? Balmos. Da, ai auzit bine, este un preparat ce se face la stana, cu mamaliga si branza de oaie, este delicios.

| alexutza2000 explică (pentru babypowder87):

Nu pot sa-ti dau funda si nu stiu de ce

| babypowder87 a răspuns (pentru alexutza2000):

Buna, nu stiu de ce nu merge sa-mi dai funda....eu sunt noua pe acest site...

| Madalina_7770 a răspuns:

Buna, eu nu am o mancare favorita imi place sa mananc multe fructe, pizza si sarmale cred ca imi plac cel mai mult, mancare cu cartofi, prajituri, mananc aproape orce nu sunt mofturoasa, Fundabig grin?

| MalitaBujo a răspuns:

Cartofi pai, pizza, salată boeuf, salată de vinete, mazăre cu chiftele, paste cu mac şi spaghetti.

| Filip_Geny_1983 a răspuns:

Pui cu legume la punga magica

| Alysuca a răspuns:

Sarmalele

| alexutza2000 explică:

Pacat ca nu ati venit cu raspunsurile astea mai devreme. si eu ador pizza la nebunie si sarmalele si tot ce ati mai scris imi pare rau ca nu v-am putut premia pe toti