| Marian™® a întrebat:

Care este mancarea voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Pizza laughing

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Spaghete si Pizza.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sarbalutele sau ardei umpluti love strucklove strucklove struck
Miamii...deja mi-e foamelaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Opssslaughing Gresala mealaughing
Sarmalutele*

| ing. a răspuns:

Buna. Cea pe care o face mama, mai ales Shaworma si Pizza.Mai imi plac si cartofii prajiti la nebunie, si ador snitelele!
Iar ca bautura: Pepsi=the best!happy

| Malvina24 a răspuns:

Sarmalutele, orezul, ardeii umpluti, pizza, si desert(prajitura tiramisu) si fructe(ananas, pomello, kiwi)!

| danut a răspuns:

Coltunasii cu cartofi.

| carminaburana43 a răspuns:

Imi plac foarte multe lucruri in fiecare ziu vine alta la rind dar de ce nu prea am parte des si as manca cu placere cremsnit cu frisca sau tort diplomat iar de baut sucuri naturale(desi despre bautura nu ai intrebat)dar nu-mi prea permite starea materiala decit rar.

| georgiana a răspuns:

Sarmalutele, friptura.

| kUuKii a răspuns:

Pizza si cartofi prajiti

| Zâmbărici a răspuns:

Salata orientala, pizza si cateodata cartofii prajiti!

Răspuns utilizator avertizat
| LoveForShania a răspuns:

Mancare gatita : Piure de cartofi cu sos si chiftele in sos love struck. Sarmale :X:X:X
Fast-food : Pizza, Happy Meal- McDonalds, ...Shaorma big grin
Fast`food imi plk mai mult big grin Dar depinde.
Mancarea facuta de bunica :d

| @@ a răspuns:

Fasole cu mamaliga
the best:X

| alin_5728 a răspuns:

Sarmalele si cartofii prajiti.

| SelenaDesire a răspuns:

Pai nu e chiar un fel de mancare, e una inventata, ar trebui sa incercati si voi. Piure cu parizer si ou ochi amestecate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizzahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salata beof (sau cum se scrie)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spaghetti :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai multe. in momentul asta as manca o salata verde cu piept de pui la gratar :X

| vyo a răspuns:

Cartofii prajiti

| emilia21 a răspuns:

Toate felurile de pizza, spaghetele cu diferite sosuri, si fructele de mare pe care le fac eu personal.