| BoOoMbOnik a întrebat:

Care este pretul concret in momentul actual al meniului Dublu Mc Puisor de la Mc Donalds? As vrea pretul exact, cine a fost decurand si stie. Multumesc!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Când s-a lansat produsul, preţul unui Meniu Dublu Mc Puisor/Dublu Cheeseburger era de 10, 90 lei; acum este de 13, 50 lei - vezi pagina OFICIALĂ :
http://preturimcdonalds.blogspot.ro/2011/10/meniu-dublu-cheeseburger.html

Toate cele bune.

| violetflyer a răspuns:

10 lei si 90 bani.Practic 11 lei. Sper ca ti/am fost de ajutor happy

| BoOoMbOnik explică (pentru violetflyer):

Mersi. stiu ca 11 lei era cand a aparut dar acum cred ca e mai mult

| violetflyer a răspuns (pentru BoOoMbOnik):

Nu, uite-te pe net tongue