| Cipalau a întrebat:

Care sunt retetele de mancare pe care le cauti cel mai des pe internet?

4 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,eu mai mult fac dupa propria mea experientahappy dar daca am o dilema caut pe internet.

| MMihai a răspuns:

Eu nu caut rețete de mâncare pe internet, că am prin casă niște cărți de bucate!
Dar eu nu am nevastă și le fierb pe toate, că este mai comod!

| qtheodora a răspuns:

Pai caut doar o singura data...ca o scriu pe foaie si daca mai am nevoie ma uit pe eawinking

| verona_6852 a răspuns:

Pizza am opt ani imi place pizza doar atata stiiu sa fac de mancare si salata atat