| NUUSTIU a întrebat:

Care sunt retetele voastre preferate? (ma refer la mancare)?

4 răspunsuri:
| yanny`s a răspuns:

Eu ador salata de varza proaspata:X
deci as manca intr`unalaughing

| gabriela a răspuns:

Salata de legume, salata de fructe, gratar de piept de pui, peste.

| georgegs a răspuns:

Deserturi:
tiramisu, carpati.

| rebeca a răspuns:

Mai e greu sa zic "reteta preferata"...sunt multe.Eu fac foarte buna ciorba de cartofi si cea de fasole verde (asa zice lumea)...deci sunt retete preferate. Dar am mancat de curand la un restaurant piept de pui in sos de lamaie. Excelent!
Daca ai pus intrebarea pentru ca vrei sa experimentezi cauta retete pe site-urile specializate in asa ceva.La inceput poti sa faci cantitatea doar pe jumatate sa vezi cum iti iasa si daca iti place.
Multa baftawinking