| teiuby0 a întrebat:

Cartofii se coc la cuptor si fara folie de aluminiu?

11 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Da, se coc.Dar pentru un gust mai placut unge tava in care pui cartofii cu ulei de masline.Iti zic, vor fi deliciosi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Ii pui pe o tava, asa unul langa celalalt si se coc bine mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i direct pe grilajul de metal, mai sus, in cuptor, si sub ei pune tava cu nitica apa si crengute cu rozmarin, si da totul la foc iute. Ai sa fi surprins(a) de rezultat.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Cartofi se coc cu folie de aluminiu doar atunci cand ii faci in jar, dar la cuptor ii poti face intregi cu tot cu coaja, sau taiati in patru, sau si in mai multe depinde cum vreibig grinbig grin

| YahooMail a răspuns:

Da. Se coc si fara folie de aluminiu.

| Moonlight123 a răspuns:

Pentru un rezultat foarte gustos poti sa pui bucatele de unt printre cartofi condimente sau un sos bolognese

| LDDy a răspuns:

Se pot coace si fara folie de aluminiu insa la exterior vor avea o textura cam..uscata.

| t3k3z0r a răspuns:

Se pot coace si fara folia de aluminiu!

| nika99 a răspuns:

Da, poti si cu si fara, se primesc gustos si asa si asa happy

| evelina11 a răspuns:

Da cred