| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa 1 kg de masline verzi cu samburi?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
de la 15 lei in sus. cele care le consum eu sunt 17 roni si sunt minunate, sunt mari si putin acrute.
O seara bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE de tipul/"firma" acestora, preţul este între 12-50 lei/kg.

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cam 25 de lei am luat eu saptamana trecuta.

| N0xEterniS a răspuns:

Fara samburi este in jur de 18 lei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si de magazin. Pin supermarket-uri diferentele nu sint mari intre cele verzi si cele negre, iar pretul se invirte in jur de 12-14 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Depinde de unde le cumperi, dar nu depaseste pretul de 30 de RON.
Te pup!

| DanielaGroza a răspuns:

Buna, la supermarket-uri preturile sunt cam 12-16 lei.

| ziggs a răspuns:

La mine in tiganie costa 100 lei maslina fara sambur deci nu cred ca te bagi...