| angy77 a întrebat:

Cat costa un kg de coacaze? Cum se face siropul de coacaze? Stiti o reteta fara fierbere?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Am vazut in reclama de la Kaufland ptr.saptamana viitoare ca o sa aiba cu 5 lei. In piata gasesti in jur de 10 lei.Siropul fara fierbere nu tine,se acreste si face floare. Trebuie fiert in baie de apa, in cel mai rau caz, in situatia in care nu pui nici un conservant(cum este de preferat).
http://www.reteteculinare.ro/forum/discutii/sirop_de_coacaze_rosii-5605/

1 răspuns: