| Deian1 a întrebat:

stiti o reteta de slabit, funda la cea ma buna reteta

Răspuns Câştigător
| Roxy_9585 a răspuns:

Incearca Dieta balerinei - Ora 8:00 – 1 cafea.
- Ora 10:00 – 2 oua fierte
- Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
- Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
- Ora 16:00 – 1 mar
- Ora 18:00 – 100 g branza slaba
Se slabeste 1 kg/zi.

3 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

Nu e reteta da eu asa fac. dimineata mananc o felie de paine cu ceva pe ea si apoi pe timpul cursurilor beau trei cafele maxim iar apoi mai mananc odata pe la 14 si ceva si gata...in rest bei apa sau mananci fructe...winking

| Roxy_9585 a răspuns:

Fundita terog frumos mie

| IrinaVew a răspuns:

Boon. deci in primul rand trebuie sa urmezi pas cu pas urmatoarele
1.mananci de trei ori pe zi
2. dupa ora 19:00 nu se mananca
3. niciodata sa nu te saturi la masa!
4.fai miscare zilnic
5.in loc de carne de porc, pulpe de pui, etc. poti pregati un piept de pui la gratar cu cartofi nature si o salata cu spanac proaspar rosii castraveti, ma rog mai multe...
6. intre mese bea foarte multa apa!
7. nu face prostia sa nu mananciwinking
mai bine te tii de acest regim decat sa stai nemancat sa faci gastrita sau ulcerwinking... bafta