| blaablaablaaa a întrebat:

Cate bomboane sunt intr-o cutie raffaello de 150g?

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu am auzit de raffallo. Daca te referi la Raffaello, cumva, atunci... numara-le.winking

| blaablaablaaa explică (pentru KodrutZ):

Da ma rog am scris gresit si m-ai ajutat foarte mult, sa stii ca daca aveam cutia langa mine chiar eram atat de itidot incat nu le putem numara. Esti un geniu!

| blaablaablaaa explică (pentru blaablaablaaa):

Idiot*

| KodrutZ a răspuns (pentru blaablaablaaa):

Stiu. Care e rostul intrebarii? Mergi pina la cel mai apropiat magazin unde are asa ceva la bucata, cintareste una, si imparti 150 la cit iese. Ta-taa!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru KodrutZ):

Sau citesti pe cutie o.o

| KodrutZ a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Pai scrie pe cutie cite sint inauntru? Eu ma indoiesc. La 150 de grame mi se pare ca sint alea in forma de glob, cam 2/3 transparente.

| blaablaablaaa explică (pentru FatUglyVirgin):

Nu scrie pe cutie!

| Daniel2836 a răspuns:

| MyNameIsKLAUS a răspuns:

Pai 20 de bomboane dupa cum stiu funda?