| BoOoMbOnik a întrebat:

Cate calorii are o merdenea cu branza de la patiseria Georgi? Fundita! Si cate are un covrig? De la aceeasi covrigarie? Fundita mare mare si voturi!

3 răspunsuri:
| BoOoMbOnik explică:

Pentru ca nu se dau astfel de informatiiwinking desteptule sau desteaptowinking

| D3iDEI a răspuns:

De ce nu intrebi la acea patiserie?laughing

| escobar1949 a răspuns:

Merdeneaua are in jur de 300,350 de calorii ,mai mult sau mai putin in functie de cat sunt de mari sau de mici,cata branza a pus patiseru.Nu iti recomand sa mananci deoarece are multe grasimi.Incearaca mai bine sa le inlocuiesti cu un fruct sau cu niste biscuiti integrali .
Covrigul are in jur de 250 calorii, nu e o tragedie daca mananci unu pe zi