| BoOoMbOnik a întrebat:

Cate calorii are o merdenea cu branza de la patiseria Georgi? Fundita! Si cate are un covrig? De la aceeasi covrigarie? Fundita mare mare si voturi

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Un covrig are in jur de 300 (sunt la regim si stiu, si eu mai mananc de acolo).
O mendenea chiar nu stiu.

1 răspuns:
| escobar1949 a răspuns:

Merdeneaua are in jur de 300, 350 de calorii, mai mult sau mai putin in functie de cat sunt de mari sau de mici, cata branza a pus patiseru.Nu iti recomand sa mananci deoarece are multe grasimi.Incearaca mai bine sa le inlocuiesti cu un fruct sau cu niste biscuiti integrali.
Covrigul are in jur de 250 calorii, nu e o tragedie daca mananci unu pe zi