| ImNobody a întrebat:

Cate calorii au 3 taco? Normali.Cu carne tocata si cascaval.Cam cate? Promit funda!

Răspuns Câştigător
| StrawBerryummy a răspuns:

Http://rossyblog.wordpress.com/2012/07/22/caloriile-alimentelor/
Aici este o lista cu caloriile alimentelor. Este blogul meu si sper sa te ajute. Fundita? :)

| Exxtremus a răspuns (pentru StrawBerryummy):

CersetorulesadSi nu e blogul tau pun pariusad

| StrawBerryummy a răspuns (pentru Exxtremus):

Chiar e blogul meu, am intrebat daca primesc fundita= daca raspunsul e bun, nu am cerut fundita.

| Exxtremus a răspuns (pentru StrawBerryummy):

A, scuze, imi pare rau ca te-am insultat, fara ca sa stiu despre ce este vorbasad Ma bag ca musc-an oalacrying Si sincer si fara suparare, iti dau un sfat. Cand raspunzi oricand pe TPU nu scrie funda, findca chiar daca tu nu o ceri ci doar intrebi, ei o sa perceapa ca o ceri, si nu o sa mai primesti asa des funda, Imi pare rausad

| StrawBerryummy a răspuns (pentru Exxtremus):

E in regula, ma bucur ca macar am lamurit situatia, o sa tin cont de sfatul tau si multumesc pentru scuze happy

| Exxtremus a răspuns (pentru StrawBerryummy):

Iti multumesc, ca nu m-ai injurathappy Ca altii ma injurau de le dade-am Igglaughing Scz din suflet. Si eu ma bucur ca am rezolvat situatiabig grin Eu am inceput cearta, deci imi cer iertarehappy