| Paranormal12 a întrebat:

Cate mancaruri romanesti in afara de sarmale traditionale romanesti cunoasteti? Dar turcesti?

6 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

De GOOGLE ai auzit? O simpla cautare si afli mai mult decat te intereseaza!
Incearca!

| ElenaSA a răspuns:

Turceaca:kebab, musaca.Mancare romaneasca: tocanita, bulz.

| ShdDidutz a răspuns:

Pai cateva zeci Romanesti si cam nici una din alea Turcesti laughing

| Ramona1001 a răspuns:

Buna!
Uite aici un site cu retete romanesti:www.reteteculinare.ro/romanesti/‎
www.bucataria-romaneasca.ro/retete-culinare/retete-traditionale‎
Turcesti:www.bucataras.ro/retete-traditionale/turcia‎
bucataria-lumii.blogspot.com/2009/.../bucataria-traditionala-turceasca.ht...‎
Sper ca te-am ajutat!

| uhuhohoh a răspuns:

Shaorma! =turceasca