| Geronimo9234341 a întrebat:

Ce ai mancat la pranz?

Răspuns Câştigător
| deea_5125 a răspuns:

Spaghete si supahee hee

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

La pranz am mancat ciorba de perisoare si tochitura moldoveneasca.

| darrio2007 a răspuns:

Sarmale. Dar tu?

| anOnimăăăă a răspuns:

Cartofi prajiti cu pulpe happy

| Rukhsandra a răspuns:

Ciorba si cartofi prajiti laughing)
Tu ce-ai mancat la pranz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha-ha! norocul meu sa dau peste intrebarea asta ca sa-mi dau seama ca mi-e foame. Nici n-am bagat de seama cum a trecut vremea si inca n-am mancat de pranz, da' ma duc acu' -mintenas- sa-mi incalzesc ciorba de vacuta si daca nu m-oi satura cu atata, sper sa mai gasesc eu ceva p'acolo prin frigider..., altfel o sa trec direct la desert : mere, cafea si tutun.
nu-mi urati pofta (prea) mare
ca... ma rup la buzunare!
(n-am gasit alta rima) ha-ha-ha!

| A_7901 a răspuns:

Bors de cocos si cascaval pane cu cartofi natur.

| Geronimo9234341 explică:

Eu am mancat ciorba de perisoare, piept de pui si cartofi prajiti big grin

| An0nim_1112 a răspuns:

O omleta...Care apropo a fost delicioasa

| radu010101 a răspuns:

Felu' 1 : Ciorba de loboda. Felu' 2 : Paste Carbonara fara usturoi Desertu' 3 : Pimswinking