| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati mancat azi la masa de pranz?

15 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Niste salata cu cartofi si hering facuta de mine. Surprinzator, nu am aruncat-o dupa ce am gustat din ea, cum se intampla adesea cu majoritatea chestiilor pe care incerc sa le gatesc laughing.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu am mâncat mici cu cartofi prăjiţi ( evident, şi cu muştar ).

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.Nu am mancat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Acu imediat la ora 14:00 voi lua masa, voi manca piure de cartofi cu gratar si salata de castraveti cu rosii, iar ca desert budinca de capsuni sau de caramel.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Nu am luat pranzul pentru ca azi n-am mancat nimic (stiu, stiu, nu e bine). Dar daca as fi mancat...as fi vrut sa fac eu o pizza, chiar daca nu ma pricep, odata era sa dau foc la casa.hee hee

| PVAAVU a răspuns:

Nu inteleg de ce intrebi chestiile astea.

| Florincrap a răspuns:

Nimic...urmeaza sa il mananc.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Sos de legume cu piept de pui!

| FoundYouLover a răspuns:

Tocanita de cartofi cu carnaciori.

| andrw1929 a răspuns:

Pai.piure de cartofi cu salata de rosii.

| Ceriik a răspuns:

Supa cu galuste happy

| xtembix a răspuns:

Ardei umpluti. Dar tu?

| ana233 a răspuns:

Peste prajit (nu am mancat de mult prajit).

| Joker1305 a răspuns:

Mancare, fundița? laughing

| ThePinkPant3r a răspuns:

De ce te intereseaza?