| Maria2058 a întrebat:

Ce alimente se mai pot consuma in dieta keto? Sau spuneti alimente cu putini carbohidrati, in afara de carne, lactate...

6 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Maioneza, margarina, ulei de masline happy

| pci27 a răspuns:

Http://www.andreilaslau.ro/......toata-ziua Găsești aici informațiile de care ai nevoie.

| MayanMistica a răspuns (pentru pci27):

Dr Andrei Laslau e bun asa ca mergi pe mana lui. Dar ai grija, ce face el nu este o dieta de scurta durata ci pentru toata viata.Deci va trebui sa-ti schimbi stilul de a manca, altfel risti sa strici ce ai inceput.

| frzq1 a răspuns:

Veg? ai merge pe ulei si frunze. poate oua crude pentru lecitina din ele si macrou, sardine.
cateva grame de carb opresc cetoza, fara paine integrala, fructe, branza(insulina)

| Petru54321 a răspuns:

Cascaval; ou; carne cu legume; nuci; alune;

| mola a răspuns (pentru Petru54321):

Ai zis opusul la tot ce a zis...