| Sara2 a întrebat:

Ce anume detestati in materie de mancare? ce nu va place si nu mancati de fel?

10 răspunsuri:
| Sara2 explică:

@lola nu-s departe de tine sa incep ce detest : mazare, fasole, salata beof, mamaliga, muraturi, parizer, zacusca, masline, marar, spanac, branza de oaie, carne de oaie, cam atat

| Irina a răspuns:

Ciupercile, spanacul, urzicile, ciorba de burta, stafidele.

| laptopnews a răspuns:

Supa de rosii, indiferent de cum e facuta, ciulamaua, si orice mancare grasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Musacaua si ciorba de burta. Numai cind aud numele lor, mi se face rau.

| Ionutzsa a răspuns:

Marar [yuck!]
Icre
Ciorba de burta
Ciorba de peste
Carnati, toba, jumari [ chestii din porc in special laughing]
Orice de oaie / mielstraight face

| Mony_4137 a răspuns:

Spanac

| madycoco a răspuns:

Varza, muraturi, zacusca, vinete, piftie, caltabos

| Psycho a răspuns:

straight face smantana, spanac, mazare, icre, peste, iaurt, ketchup, ceapa, usturoi, ciuperci, leurda, stafide, gogonele, ridiche, galbenus fiert, tocana, si mult mult alte. [da.stiu.nici nu's pretentioasa tarelaughing]
tu ce feluri de mancare detesti?

| kyton a răspuns:

Spanacul si salata

| emulas a răspuns:

Vvvaaaaallllleiiii
Daca ar fi sa le enumar as sta o luna