| AvalohAlyn a întrebat:

Ce tip de mancare detestati? De ce?

34 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Ciulamaua laughing mi-e pur si simplu...antipatica.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu detest pestele, preparat in orice mod.Nu stiu de ce.Nu suport pestele.Sau clatitele, de orice fel.Ciudat,nu?

| Bacemi a răspuns:

Nu pot sa mananc mancare foarte grasa. Depinde si de modul de preparare. Sunt unele mancaruri mai delicate pe care daca nu le prepari corespunzator sunt gretoase.

| Sara a răspuns:

Sa incep: carnea de iepure(n am mancat niciodata) urasc, detest ardeii umpluti, penele verde murat, muscaua (m-i se face greata) mancarea cu muuuult ulei o urasc nu suport usturioul in mancare in exces, nu mananc ketchiup, drob, sarmale si margarina.

| allleeeee a răspuns:

Nici mie nu imi place pestele.Si eu care credeam ca sunt singuralaughingNu imi place pentru ca imi lasa un gust nasol in gura.Si nu imi plac fasolea si tocana de ceapa.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Tot ce contine grasime...straight face Si pastaile laughing Le detest!straight face

| andy_3925 a răspuns:

Pestele, fructele de mare, ciupercile, spanacul, drobul, ciorba de burta, sarmalele, carnea de iepure, painea alba, sosurile(bulion), carnatii, margarina, mancarea de la KFC, mancarurile unsuroase si grasimoase, morcovii fierti, hreanul, salamul uscat, mai este un fel de cascaval, nu stiu cum se cheama, dar are gust de sapun, conopida, ardeii umpluti, creierul pane, varza calita, orezul cu legume(imi place orezul, darfara condimente si alte chestii prin el), telina, mararul...etc.etc.laughing

| just|breathe a răspuns:

Destest oul si tot ce il include; zarzavatul taiat marunt din ciorba si carnea necondimentata care miroase a sange.straight face. In rest nu prea sunt mofturoasa la mancare.mananc orice.chiar orice, chiar si prajiturile care nu ii ies deloc, cateodata mamei.happy.

| Malvina24 a răspuns:

Muuuulte am o lista lunga(saraca mami...mereu se roaga de mine sa pap si eu ceva)Nu-mi plac verdetzurile, salata verde, laptucile ceapa verde, salata si nu prea imi plac nici branzica (laptele imi place)si sunt pretentioasa nu mananc de la oricune si orice! depinde ce chef am!

| Spintecatorul a răspuns:

Eu detest oul moale laughing

| Tourniquet a răspuns:

Ardei umpluti. laughing toba... cam tot ce e facut din porc. urasc carnea de porc happy

| User a răspuns:

Pai supele. nu le suport:-&. In rest mananc orice:X, is un mic gurmandlaughing

| viatadecacatt a răspuns:

Urasc drobul, ficatul, ciorba de burta, pur si simplu imi produc scarbalaughing.

| eek a răspuns:

Nu mi place sub nicio forma orice mancare care contine marar...si nu mi place lasagna. e pur si simplu scarboasa

| Denisse_8813 a răspuns:

Prajeala, grasimea...pentru ca e nesanatoasa. happy

| loredana2012 a răspuns:

Pestele, din pacate. Spun din pacate pentru ca e foarte sanatos pentru organism iar eu nu-l mananc.Si urasc orice fel de mancare iesit din comun gen:viermi, caini sau mai stiu eu ce porcarii

| Alisa a răspuns:

Tot ce are legatura cu pestele. mi se face rau. si ardeii umpluti nu imi plac.

| Dede_1899 a răspuns:

Toate imi plac laughingmai putin lucrurile necomestibile...laughingpentru ca nu sunt pretentioasa la mancarebatting eyelashes

| silver19 a răspuns:

Toba- bleeeeah prea scarboasa, grasimile la fel...tot ce este gras nu suport! si nici carnea de porc nu prea imi place straight face

| ioana_3915 a răspuns:

Spanacul, mi se pare pur si simplu scarbos deoarece este foarte moale si cand il vad cum curge...ma ia cu greata

| mermadia a răspuns:

Nu suport derivatele din carne si animale, adica:inima, creier, pipota, ficat, fundrolling on the floor) cum naiba poti manca asa ceva? si nu-mi place sosul cu usturoi pentru ca imi face rau la stomac.frate-miu nu suporta DELOC ouale.nici dupa ce am terminat de mancar oua, el nu se atinge de mine.ciudat copil!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardei umpluti laughing)pur si simplu, pentru ca sunt scarbosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supa de salata, supa de chimen, ciorba de pastai. Fiindca nu-mi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ouale fierte le detest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toba, racitura, drobul, ficatul, varza calita, ciorba de burta etc.Nu imi plac, nu stiu...nu le suport gustul si pacehappywinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ciorbele, si toate mancarurile care se gatesc cu bulion sau ketceap...deoarece nu suportt rosile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varza calitastraight facemi-e frica de earolling on the floorsi pulpele de puilaughingsunt yachlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)) aici se da stupid si cand raspunzi la o intrebare despre preferintele tale personale?laughingeii de capul meu laughingsi voi astia mai cereti si fundite sa vi le puneti in cap sa aveti 1000000 de funde sa fiti impopotonatilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supa de chimen si ciupercile de orice fel. Si orice contine piper alb, nu pot suporta gustul sau mirosul de piper alb. :-&.