regis
| regis a întrebat:

Ce cocktailuri va plac si cum se prepara?
Astept retete testate, nu copy/paste de pe google.

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Stalinskaya+suc de mere.E super bunwinking

1 răspuns:
| Parker a răspuns:

Am baut o odata un cocktail care era in flacari (stins inainte,bineinteles).A fost delicios,si nici nu avea coloranti sau altceva,era ca apa ca aspect,doar ca ardea :).Ma rog,a fost si destul de scump dar la ocazii speciale se merita.
Ultimul pe care l-am baut a fost parca din ceva lichior si suc de portocale,kiwi, mere ori altceva.A fost bun si destul de ieftin, dar nu stiu sincer cum se prepara unul.
Uite un link extern daca te ajuta : http://retete.eva.ro/cocktail/cocktail-uri-exotice-articol-3701.html