| هوراس a întrebat:

nu stiti ceva retete de cocktailuri cu red bull? funda :X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Stiu eu cateva si-ti recomand:

1. 8Ball contine:RedBull Energy drink si Jagermeister.

2. Absolut Bull cocktail contine:Absolut Vodka, Red Bull Energy Drink.

3.All Nighter contine:Liquor de capsuni, Redbul energy
drink, Galiano, Cointreau.

4.Big Red Bull contine:Redbull energy drink si Triple sec.

5.Black Bull contine:Redbull energy drink si Black Haus.

6.Blaster contine: Redbull energy drink si vodka.

7.Breakfast Shot contine:Absolut Mandarin Vodka, Jagermeister, Red Bull Energy Drink.

8. Bull Piss contine:Jagermeister, Vodka de portocale, RedBull energy drink.

9.Devil's Brew contine: Fanta,gin,Redbull energy drink, tequila, vodka, winskey, vin alb.

10. Flying Bull contine: rom negru, Redbull energy drink, rom alb si suc de portocale.

11. Speed Ball contine:Redbull energy drink, Tequila, Vodka.

12.The untitled contine:Redbull energy drink, apa minerala, vodca de zmeura, 7-Up, suc de merisor.

Sper sa-ti fie cu folos. Pupici.