| Icss a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa manance elevii in pauza dintre cursuri? si de >ce?: funditatongue

Răspuns Câştigător
| DownAnima a răspuns:

Eu as zice fructe. si in loc de sucuri (cola care distruge ficatul ) poate un suc natural de portocale +pulpa sau un sandwich dar cu salata.; xD

9 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Orice e mai consistent decât cornul/iaurtul/brânza.Biscuiții,laptele și merele mia merg dar ar mai trebui introdus ceva... ceva care să fie pe placul tuturor, să atragă la gust thinking

| Frrramboise a răspuns:

Ce le place rolling on the floor fiecare stim ce ne place si ce nu ne place.de exemplu unii zic sa bem suc de fructe cu pulpa,blabla chatterbox dar daca nu ne place pulpa? sau alte mancaruuiri dupa care poate ni se va face greata oh go on... daca vrei cola, bea cola, daca vrei un dulblu cheesburger.mananca-l!

| haifisch a răspuns:

Cred ca ar trebui sa manance placinta. De ce? De mere.

| lplostonyou a răspuns:

Mancare,normal,la o cantina a scolii ca in orice scoala civilizata din occident, dar asta din pacate va fi posibil numai dupa ce il dam jos pe Traian Basescu.

| Alicia4408 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui un fruct ( exemplu marul) si un suc natural pentru ca avem nevoie de energie la ore plus ca unor colegi li se face uneori rau de la lapte iar uneori cornul este prea tare...

| BlueR a răspuns:

Ceva sanatos si preparat de acasa, decat cipsuri si sticksuri si prostii. mai bine un mar si un sandwitch. De ce? Sa nu puna sunci pe ei!

| emma6312 a răspuns:

O felie de pizzalaughing

| Ionutz4821 a răspuns:

Ce ai putea sa mananci mancare laughingbig grin

| ada97 a răspuns:

Pizaa(pentru ca imi place mie)blushing