| Alien a întrebat:

Ce faci cand vezi ca un animal pe cale de disparitie mancand o planta pe cale de disparitie?

18 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Salvez planta laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Alien, am vazut intrebarea asta de zeci de ori. Raspund a nu stiu cata oara acelasi lucru: nu recunosc nici un animal pe cale de disparitie, nici o planta pe cale de disparitiehappy Deci nu fac nimic!

| Anca a răspuns:

Din pct de vedere al unui viitor medic veterinar, iti imaginezi ca as tine cu animalul laughing)

| mircea a răspuns:

Nu stiu de ce crezi ca genul acesta de filozofie interogativa s-ar limita numai la regnul zoo/botanic? Istoria umana a experimentat multe raspunsuri posibile si inca nu l-a gasit pe cel bun. Asa ca, a trecut mai departe, nepasatoare la cele prezente, bineinteles in cautarea raspunsului cel bun.

| hamsterx a răspuns:

Nu bagi in seama ce se intampla.pana la urma o fi o planta pe cale de disparitie dar nu o fi chiar ultimatongue

| Razvan a răspuns:

Sun un prieten si ii zic sa ma ajute sa scot planta de pe gatul animalului si sa ma ajute sa o resuscitez si apoi sa o plantambig grin

| Ana a răspuns:

Plec mai departe happy

| robyroby a răspuns:

Fac o poza. Asa prind si animalul in poza, si planta happy!

| iri a răspuns:

Il las sa manance linistit, eventual ii pun eu in gura planta aia daca asta e singura cale de a salva specia. Imi plac animalele. Mai mult decat buruienile. happy

| RoxanaCher a răspuns:

Buna intrebare! I-au animalul de langa planta si ii dau altceva sa manance! Asa supravietuiesc amandoi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc asa; e. ce sa-i faci? scapa cine poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde-s doi puterea creste.

| Andreeagen a răspuns:

Cand imi iau diploma in botanica te anunt pana atunci alte palnte nafara de rosi castraveti etcbig grin nu prea deosebesc mai ales o planta pe cale de disparitie deci... Pass Overbig grin

| Ionutzsa a răspuns:

Buna intrebare! N-am nici cea mai mica idee, probabil ar fi o reactie pe moment straight face

| betty17 a răspuns:

Mananc si eu animalul, il fac la gratar. yamylaughing

succes

| VladyCristian a răspuns:

Otravim animalul? Glumesc... eu cred ca as merge mai departe. Nu i-as da importanta. Sper, totusi, sa nu faca animalul indigestie din cauza planetei laughing

| Alex_9605 a răspuns:

Fara sa stau pe ganduri ii omor eu pe amandoi ca sa nu mai fiu nevoit sa fac o alegere.

| MonkeY a răspuns:

Pai asa ii in natura cum a zis si Dragalasul scapa cine poate si cine ii mai puternic