| Adyr0 a întrebat:

Ce faci cand vezi ca un animal pe cale de disparitie manaca o planta pe cale de disparitie?

5 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Nu am ocazia sa vad un animal sau o planta pe cale de disparitie. Sa presupunem ca as vedea as lua seminte de la planta si le-as semana iar apoi as lasa animalul sa manance planta daca ar fi singura lui sansa de supravietuire.

| FreakyFred a răspuns:

Dispar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e un animal care manca o plata de dix ce as face eu:
1:as lua o priatra si i dau in cap
2:i-as da foc la animal
3:sun la 112 sa zic ca a sczut nr de animal si de plata ca i omor pe amltori animlu omoara plata si eu pe el. pai nu asa ce faci ma ce vrei sa i omor si sa nu imi fac pubisitate ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta este cursul vietii, nu am ce face si nu am de ce sa intervin.

| BucatăDeTort a răspuns:

@anka
daca te uiti in jur o sa vezi suficiente animale si plante pe cale de disparitie

eu m-as face ca nu le vad, problema e ca nu se mananca intre ele(poate imi mananca mie nervii)