| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de visine e mai bine sa pui la visinata? Mai dulci sau mai acre?

9 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu conteaza....sa visinata sa fie!
-De care?
-Multa si tare!laughingrolling on the floor

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

''Visinata sa fie''[nu-mi merge editarea]sorrybig grin

| machupicchu a răspuns:

Visine acre = visinata pentru barbati...
Visine mai putin acre(dulci-acrisoare) = visinata pentru dame.
Visinata se face din visine mai acre si din visine mai putin acre...

| machupicchu a răspuns:

De fapt, nici nu conteaza ce fel de visine pui, pentru ca adaugi zahar mai mult, sau mai putin... si tot dulce este...

| nellyneliana a răspuns:

Dulci. Daca pui acre trebuie sa pui mai mult zaharbig grin

| Ben. a răspuns:

Dulci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dulci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Vișina este un pic acrișoară, deci la vișinată pui acrișoare.
Vișinile nu sunt dulci, ci cireșele.
Nu le confunda.
Gustul mai dulce sau mai puțin dulce o faci în funcție de cât zahăr pui.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa dorinta ta, eu tas recomanda mai dulci sa te indulcesti mai tare.