| ionitza a întrebat:

Ce gust are laptele de soia? E bun de ceva?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Are gust asemanator cu laptele de capra. E buna si sanatoasa.

4 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Laptele de soia este super bun. contine foarte multe proteine si 0% grasime happy

| mamarutza1 a răspuns:

Are un gust destul de ciudat dar in acelasi timp bun. Da este bun daca vrei sa slabesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala din Kaufland de la SoGood e f. bun la gust, dar e plin de arome - vanilie capsuni, etc. Daca vrei ceva proaspat si natural, ti-l faci tu acasa... Este o masina de facut lapte de soia pe www.kingstore.ro Laptele de soia fara arome e ok, dar trebuie sa te obisnuiesti cu el... la urma urmei gusturile se educa...

| ditusandra a răspuns:

Are un gust cam acru da