| PedoBarbie a întrebat:

Ce îmi recomandaţi să mănânc?

Răspuns Câştigător
| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
O salată, sau un sandwich ☺.
Poftă bună.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orice dar cât mai sănătos.
Trebuie să savurăm, nu să facem abuz.
Pa, pa.

| ROB3RT89 a răspuns:

Ceva sanatos!

| positivity a răspuns:

Mâncare.

| Duucu a răspuns:

Shaorma cu de toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare e asta? Daca vrei sa slabesti mananci mai putin, fata de cum mancai pana acum.

| PedoBarbie explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau să slăbesc ci chiar nu ştiu ce să mănânc. Mă gândeam să pap o ciocolată.

| ganjafarmer1911 a răspuns (pentru PedoBarbie):

Sau ce se poate manca, sa ne gandim putin... a da MANCARE rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru PedoBarbie):

Oricum...aici pe site se pun intrebari care chiar ai nevoie de ajutor din partea celorlalti, nu intrebari de genu care ai pus tu...

| τττ a răspuns:

Chestiuta aia cu m...cum se numea? Aa, da! Mancare!

| xBya a răspuns:

Tot ce nu se numeste junk food, chips`uri, sucuri acidulate, produse de patiserie in exces, dulciuri in exces, mancaruri preparate cu ulei in cantitati mari, prajeli sau orice altceva nu e comestibil. Ai grija si la fructe/legume; nu te baza pe aspect.

| rafael89 a răspuns:

Ceafa de porculet