| Loren3 a întrebat:

Ce lotiuni/ sprayuri împotriva țânțarilor recomandați?

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Autan, eu folosesc varianta cu aloe vera :https://www.skroutz.gr/......100ml.html

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca Autan.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu folosesc un aparat cu pastile nu e scump si functioneaza foarte bine si nici nu e asa toxic ca altele.

| WhiteLife a răspuns:

Eu am folosit:

https://www.farmec.ro/......e-758.html

E foarte ok. Se absoarbe repede in piele. Am gasit pana in 15 lei.

| Adry05 a răspuns (pentru WhiteLife):

și-i ține bine la distanță? nu te-a mai bâzâit nimic după? laughing

| WhiteLife a răspuns (pentru Adry05):

Da, nu am avut probleme, desi nu am fost la padure sau in locuri din astea. In oras si in spatiu inchis cate 6h/zi nu s-a pus niciun tantar sau vreo musca pe mine big grin si nici nu am prea auzit in apropiere.

| Adry05 a răspuns (pentru WhiteLife):

Afară m-ar interesa, în special parcuri și zone de genul... pe mine mă rup seara, nici nu-mi mai vine să stau afară din cauza lor.

| WhiteLife a răspuns (pentru Adry05):

Hmm...eventual poti sa iei la tine spray-ul sau lotiunea pe care o ai si sa o mai aplici o data chiar in parc, cand esti afara. In rest, numai daca incerci sa vezi ce ti se potriveste mai mult happy

| RKBlue a răspuns:

Autan

| Nonolita a răspuns:

Plasa e sfanta si sanatoasa.
Chiar daca esti in concediu, se gasesc pentru paturi aparatori facute din tul (un fel de voal).

| Adry05 a răspuns (pentru Nonolita):

Bine. în cameră... da unii mai stăm și afară laughing)

| AdrienWH a răspuns:

Salut! Eu iti recomand Autan. Il gasesti in magazine si farmacii. Pretul sau este aproximativ 15 lei.