| Alysée a întrebat:

Ce mai mancati voi pe la scoala? cele mai gustoase idei funda

Răspuns Câştigător
| Pisique a răspuns:

În pauzele mici :
- jumătate de sanwich [sandwichul conține șuncă țărănească și ketchup Tomi :-x și câteodată și o feliuță de cașcaval,indiferent]
- o bomboană [zozole]
Iar în pauza mare:
- cealaltă jumătate de sandwich
- un fruct [măr]
- merge și o mâncare nesănătoasă, dar în cantități mici [ un chips Lays mic, cu brânză sau cu sare]
-și un ștrudel cu mere
Eu de obicei așa mănânc.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fructele sunt cele mai sănătoase.
Pa, pa.

| negru30 a răspuns:

Covrigi - sunt mai ieftini

| FadetoBlack a răspuns:

Pai... ce-ar fi sa-ti faci un sandwich?

| Meryem027 a răspuns:

Mdaaa,daca apuc sa mananc pe la scoala. Nu prea mananc, pauzele sunt scurte si in alea repet sau se mai iveste ceva, mai stam cu doamna diriginta, sau cu un alt domn profesor.In general, in timpul scolii slabesc! Dar asa, mananc covrigi, 7 days, cate o joe...in concluzie, mai nimic! Pupici!

| yasana a răspuns:

Dulciuri, sandwichuri

| vreau1alint a răspuns:

Gogosi cu ciocolata sau gem.

| natalyia a răspuns:

Cubeti, prajituri facute in casa sau imi mai cumpar bomboane care cand le pu pe limba sar in sus acadele cipsuri multe porcari foarte gusoase dar nesanatoase

| Madda12 a răspuns:

Sandwisuri,covrigi sau snax-urismug

| Updew a răspuns:

Pai asa: Dimineata un toast cu cascaval, sunca si castraveti.
La pranz un covrig cald cu sare sau o jumatate de punga de chipsuri Lay's cu sare.

| KidnapMyHeart a răspuns:

Biscuiți Oreo,
Corn 7 Days,
Napolitane Joe,
Ciocolată Kinder, etc. big grin